top of page

T E R A P I E  H O L I S T Y C Z N E

Wielu ludzi mówi o uczuciu zimna, pulsującym gorącu lub generalnym odczuciu gorąca podczas zabiegu, które przeważnie pojawia się kiedy wchodzą w spokojny I zrelaksowany stan. W niektórych przypadkach ostre I chroniczne ból zmniejszają się, lub znikają całkowicie. Czasem alergie I inne choroby przewlekłe znikają. Korzyści I czas poprawy jest inny dla każdej osoby.

 

Zabieg trwa przeważnie 60-90 minut. Jednakże może trwać dłużej jeśli jest to konieczne. Zabieg Reiki może być przeprowadzany podczas operacji, lub nawet kiedy osoba jest nieprzytomna.

 

Dzisiaj jest wiele szpitali na świecie, które używają Reiki do wielu aspektów zdrowotnych.

 

Reiki używane jest z pacjentami Szpitala Hartford (Connecticut, USA), na oddziale Onkologicznym w “Centrum Raka Harrego Gray'a”, na oddziale dializ oraz w ambulatorium w Brownstone.

 

Reiki pomogło również pacjentom w Instytucie Onkologicznym Waszyngtona, w szpitalu w Waszyngtonie.

Osoba otrzymująca, pacjent, w pełni ubrany, leży na łóżku zabiegowym. Terapeuta, praktyk kładzie swoje ręce, lub trzyma je tuż nad ciałem, w kilku ustalonych pozycjach na ciele od stóp do głowy. Czasem, pozycje rąk mogą się zmieniać podążając za intuicją. Ręce zostają w pozycji przez około 4-6 minut na każdej. Ugniatanie czy masowanie skóry czy tkanek nie jest częścią zabiegu Reiki, Reiki to nie masaż.

Sesje Uzdrawiania

bottom of page