top of page

T E R A P I E  H O L I S T Y C Z N E

a) Tekst prezentuje teorię instrukcji, której studiowanie jest strukturą która rozwija doświadczanie przebaczenia, które jest celem tej metody. W tym kontekście “Kurs Cudów” mówi, że jego “sukces, oznacza Twoje własne szczęście I spokój”. Tekst również wyjaśnia podstawy strachu I poczucia winy, oraz jak można je przejść poprzez cuda, które są najwyższą “ekspresją miłości”. Cuda są zdefiniowane jako ciąg percepcji, od strachu di miłości.

 

b) Ćwiczenia dla studentów zawierają 365 ćwiczeń, jedno na każdy dzień. Ten jedno roczny program treningowy rozpoczyna proces zmiany percepcji oraz myślenia studenta. I tak jak jest wspomniane na początku metody “Na koniec, czytelnik zostanie oddany w ręce jego własnego wewnętrznego nauczyciela, który poprowadzi w stronę następnej praktyki w zgodzie z Jego Wolą”

 

c) Podręcznik dla Nauczycieli napisany jest w formie pytań I odpowiedzi, I dostarcza odpowiedzi nawet na najbardziej wymyślne pytania jakie mogą mieć studenci. Zawiera również wyjaśnienia wielu terminów jakie są używane w książce, oraz ich praktyczne zastosowanie w książce.

Kurs Cudów

bottom of page