top of page

T E R A P I E  H O L I S T Y C Z N E

Medytacja jest nauczana jako metoda podnoszenia świadomości siebie, która prowadzi do poznania siebie. Medytacja uspakaja umysł, I wzmacnia intelekt aby osiągnać zrozumienie duchowych praw które utrzymują harmonie. Medytacja oferuje naturalna odnowę, na wszystkich poziomach zycia na ziemi.

Medytacja

Z pomocą medytacji możemy doświadczać wewnętrznego spokoju oraz potęgi koncentracji. Długość medytacji nie jest aż tak ważna jak koncentracja kiedy to robimy. Jeżeli jesteśmy w stanie medytować ze spokojnym umysłem przez 5 minut, wtedy możemy, w tym krótkim odcinku czasu, wyciągnąć na powierzchnię, do świadomosci nasze własne boskie cechy wewnętrznego spokoju I radości. A ta wewnętrzna radość, jest niezależna od jakichkolwiek zewnętrznych sukcesów.

 

Medytacja rownież pozwala odłączyć się od szkodliwych nawyków jakie nabywamy przez to, jak myślimy, czujemy I reagujemy. Skutkiem tego odłączenia, jest jest świadomie wyzwolona pozytywna energia, która polepsza nasze podejście I nastawienie do życia, do naszych działań I jakości naszych związków.

 

Proces wędrówki “do środka”, odłączanie szkodliwych nawyków, I połączenie z naszymi wrodzonymi duchowymi zasobami, oraz utrzymanie koordynacji naszego życia zewnętrznego, jest procesem naprawdę trwałego wzmocnienia.

Najważniejszą podróżą jest podróż do wnętrza siebie.
 
Kiedy świadomość, chociażby na chwilę, przekracza nasze życie codzienne, wtedy odkrywamy nasze prawdziwe, unikatowe I spokojne “Ja”.
bottom of page