top of page

T E R A P I E  H O L I S T Y C Z N E

Kurs Cudów

Podróżując przez wiele lat jako poszukiwacz i kolekcjoner doświadczeń, zostałem zaprowadzony do ostatecznego miejsca przeznaczenia, podróży do wewnątrz. Więc, rozpoczynając bycie świadomym siebie aby osiągnąć rozwój i spełnienie, znalazłem się w posiadaniu metody która mnie prowadziła, wspierała, i która ostatecznie odkryła przede mną „cud”.

Od samego początku moich starań poznałem „Kurs Cudów” który bezpiecznie i z powodzeniem był dla mnie nauczycielem, terapeutą i przewodnikiem na wszystkich etapach. Jestem zarówno uczniem jak i nauczycielem metody, która całkowicie zmieniła nie tylko moje życie, ale również milionów innych ludzi na całym świecie, i miejmy nadzieję że jeszcze wielu w przyszłości. 

 

Joga

Moja miłość do Jogi i jej dobrodziejstwa których doświadczałem praktykując ją, razem z potrzebą własnego rozwoju, zaprowadziły mnie do Indii. Tutaj, szkoliłem się w Hata Jodze podczas 500 godzin kursu dla Nauczycieli Jogi (RYS 500) w szkole  Aarsha Yoga Vidya Peetham, w Ashramie Panmana w Kerali. Pod czujnym okiem mojego nauczyciela Bhooma Chaitanaya, zdobyłem dyplom i zostałem certyfikowanym nauczycielem Jogi w Globalnej Federacji Jogi (Yoga Alliance). Jestem również certyfikowanym nauczycielem Jogi dla Dzieci (Yoga for Kids) dzięki ukończeniu Treningu Nauczycielskiego „Rainbow Kids” («Rainbow» Kids Yoga Teacher Training) pod okiem Hiszpańskiej nauczycielkiCayena Rodenas

 
Reiki

Będąc na ścieżce wewnętrznych duchowych poszukiwań, szukając uzdrowienia i samo-rozwoju, poznałem Reiki. Przyjąłem inicjację 1 stopnia w Maju 2009 roku, a w Lutym 2010r miałem inicjację drugiego stopnia. Po trzech latach, w Styczniu 2013 dzięki doświadczeniu wielu sesji terapeutycznych z samym sobą jak również z grupami medytacyjnymi stałem się terapeutą trzeciego stopnia. Od tamtej pory jestem Uzdrowicielem Reiki trzeciego Stopnia (Mistrzem Reiki).

 

Powrót do Centrum

Szukając sposobów i dróg komunikowania się i wyrażania swoich potrzeb i uczuć, uczestniczyłem w grupach i edukacyjnych seminariach z poniższych metod:

 

  • NVC (non-violent communication)

  • emotional reinforcement between parents and children

  • primal de-condition (de-coding of childhood traumas)

  • neuro-verbal programming, and many others.

  • tantra

 

Esencją tych doświadczeń i mojej potrzeby wspierania relacji międzyludzkich, jest organizowanie i koordynacja grup, których celem jest wyrażanie związków poprzez autentyczność i emocjonalne połączenie.

 
Sesje Indywidualne

Oferuję również wsparcie w sesjach indywidualnych, bazując na moich doświadczeniach jako: 

 

  • Praktyk medytacji Vipassana

  • Dyplomowany refleksolog

  • Praktyk z 8 letnim doświadczeniem w indywidualnej psychoterapii syntetycznej

  • Wykształcony masażysta limfatyczny

  • a trainee in breathing exercises, meditation, systemic representation and many others 

 

 

Towarzysząc moim klientom w ich podróży używam również tradycyjnych technik psychoterapeutycznych oraz arteterapię. Mam bardzo duże doświadczenie w pracy z wieloma klientami którzy chcieli uzdrowić ciało z traum, zaburzeń rozwoju, sztywności, nadwagi czy bezsenności. Niektórzy z nich chcieli zmienić ważne aspekty ich życia takie jak: frustracja, brak poczucia bezpieczeństwa, depresja, ataki paniki, problemy w relacjach, problemy z wyrażaniem siebie, traumy emocjonalne oraz nadużycia.      

Zanim zabierzesz się ważne życiowe przedsięwzięcia, usiądź w ciszy, uspokój zmysły oraz myśli.

 

Wtedy, będziesz prowadzony przez wielką kreatywną siłę swojej duszy.

 

Jest to dla mnie zaszczyt i błogosławieństwo, móc być razem z moimi klientami kiedy zaczynają słyszeć i brać pod uwagę mądrość własnej duszy".

 

Ioannis Koulanis

Holistyczny Uzdrowiciel

bottom of page